Marcin Kwiatkowski

Magento 2 Certified Full Stack Developer

 

Magento 2 Certified Full Stack Developer

O mnie

Nazywam się Marcin Kwiatkowski i jestem certyfikowanym Full Stack Magento Developerem. Po pierwsze zajmuje się wdrażaniem, rozwijaniem i optymalizacją sklepów internetowych, dzięki którym moi klienci mogą sprzedawać swoje produkty w internecie. Usługi, które oferuję doprowadzają do wzrostu sprzedaży, oraz  pozwalają na rozwój każdego biznesu, który chce zaistnieć w internecie. 

Po drugie prowadzę bloga, oraz robię kursy, poradniki i szkolenia związane z Ecommerce i Magento, które sprawiają, że moi czytelnicy i kursanci podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają nowe kompetencje. 

Zajmuję się tym już od ponad sześciu lat i w tym czasie pracowałem zarówno dla wielkich korporacji jak i dla średniej i małej wielkości firm. 

 

Moje certyfikaty

Potwierdzeniem moich umiejętności i kompetencji są zdobyte do tej pory certyfikaty. Jestem jednym z osiemdziesięciu jeden certyfikowanych Developerów Magento 2 na świecie.

 

Opinie moich klientów

"Niniejszym potwierdzam współpracę z Panem Marcinem Kwiatkowskim przy projektach internetowych w zakresie kodowania stron i sklepów internetowych.

Od samego początku komunikacja przebiegała bez zastrzeżeń i szybko wypracowaliśmy wspólny język dzięki temu, że Pana Marcina cechuje duża elastyczność. Kod dostarczony przez Pana Marcina Kwiatkowskiego spełnia moje wysokie wymagania. Wyróżnia się dbałością o szczegóły, starannością i spełnianiem standardów internetowych m.in. W3C i WCAG. Dodatkowo wszystkie projekty zostały wykonane na czas, w uzgodnionym wcześniej terminie i budżecie - co zawsze pozwala mi spać spokojnie, kiedy współpracujemy razem."

Robert Pakszys

Infigo

"Pan Marcin Kwiatkowski na zlecenie naszej firmy realizował usługi graficzne oraz web-developerskie. Wykazał się starannością dokładnością, terminowością wykonanych prac oraz elastycznym podejściem do zmieniających się potrzeb i wymagań. Współpraca przy dotychczasowych projektach jest dla nas bardzo satysfakcjonująca, dlatego też polecamy Pana Marcina Kwiatkowskiego jako w pełni profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego."

Witold Dyjur

Dyjur Unlimited

"Pan Marcin Kwiatkowski oferuje przejrzysty system współpracy i elastyczny system płatności.
Skorzystałam z pakietu kilku godzin pracy programistycznych i jestem bardzo zadowolona z takiej możliwości. Każda zmiana na mojej stronie była najpierw konsultowana a następnie, po jej dokonaniu - wyszczególniona w osobnym mailu - raporcie. Dzięki temu wiedziałam dokładnie za co płacę oraz ile jeszcze godzin pakietu mam w zanadrzu. Cała współpraca odbywała się zdalnie, mailowo i telefonicznie. Gdy słowa nie wystarczały otrzymywałam pliki graficzne z proponowanymi zmianami, co było bardzo pomocne. Widać, że Pan Marcin ma doświadczenie i jest zorientowany w najnowszych trendach zarówno jeśli chodzi o szatę graficzną jak i o rozwiązania systemowe. Moja pierwsza strona to na pewno nie jest koniec naszej współpracy."

Magdalena Chmielewska

Yapok

Media społecznościowe

Zapraszam do śledzenia moich profili na Facebooku, oraz Linkedin, gdzie na bieżąco publikuje materiały związane z Ecommerce i Magento.

 

Skontaktuj się ze mną!
czekam na Twoją wiadomość

Porozmawiajmy o tym jak mogę pomóc rozwinąć Ci Twój biznes, rozszerzyć Twoje kompetencje, lub po prostu porozmawiajmy o Ecommerce.

3 + 1 =